Europos sveikos mitybos diena paminėta sočiai ir linksmai

2017-11-10

Sveikatos priežiūros fakultete skaniai, informatyviai ir nuotaikingai paminėta Europos sveikos mitybos diena. Tradicinis Šiaulių valstybinės kolegijos renginys studentus, dėstytojus ir Fakulteto darbuotojus draugėn subūrė jau 10-ąjį kartą.

Europos sveikos mitybos diena kasmet minima lapkričio 8 dieną. Studentus ruoštis šiai dienai ir kartu išskirtinai praleisti popietę paskatino Sveikatos priežiūros fakulteto Biomedicinos mokslų katedros dėstytojos Elena Kairienė ir Vilija Vaikasienė.

Įprastai šią dieną Europos šalyse gyventojai raginami atkreipti dėmesį į ypatingą tinkamo maitinimosi svarbą sveikatai. Šių metų moto: „Depresija: kalbėkime!“ Pasaulio sveikatos organizacija skelbia, kad vienas iš 20 žmonių serga depresija, skatinama nebijoti kalbėti apie šią problemą.

Atkreipdami dėmesį į šių metų Europos sveikos mitybos dienos tematiką ir žinodami, kad skanus maistas teigiamai veikia nuotaiką, pakelia ūpą ir įkvepia naujiems darbams, organizatoriai iš tiesų pasistengė: paruošė renginio dalyviams gausų sveikuoliškų vaišių stalą.

Papasakoję apie sveiką mitybą ir jos svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenime, įtaką gyvenimo būdui, bendrai savijautai, renginio organizatoriai pakvietė susirinkusiuosius pasivaišinti studentų ruoštais skanumynais. Blogos nuotaikos ar galimų depresijos požymių neliko nė kvapo!

Viešųjų ryšių specialistė

Urtė Drąsutytė


 


Atgal