„Europos egzaminas 2019“

2019-04-24

Šiaulių valstybinė kolegija jungiasi prie iniciatyvos ir kviečia minint Europos dieną pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungą!

Atsakykite į 10 klausimų su pasirenkamais atsakymais, kad įsivertintumėte, ką žinote apie Europos Sąjungą. Jei pasiseks, organizatoriai pakvies į finalą, kuriame galėsite varžytis dėl pažintinės kelionės į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje, kelionių autobusu į Taliną / Rygą / Varšuvą, festivalio LOGIN bilietų ir kitų prizų. Internetu egzaminą laikę dalyviai atsitiktine tvarka bus apdovanoti daugkartiniais #EUandME puodeliais.

„Europos egzaminą“ bus galima laikyti:
– mokyklose (raštu ar internetu);
– organizacijose / darbovietėse (internetu);
– individualiai (internetu).

Gegužės 9 d. kviečiame laikyti egzaminą internetu individualiai arba visiems kartu kolegijoje.

Registruojantis rekomenduojame nurodyti, kad esate Šiaulių valstybinės kolegijos atstovas.

3 geriausiai pasirodę įstaigos dalyviai bus apdovanoti specialiais prizais.

Egzaminą laikykite jums patogiu metu arba atvykite gegužės 9 d. 13 val. į Verslo ir technologijų fakulteto I rūmų 212 auditoriją. Auditorija egzaminui bus atvira iki 14 valandos. Planuojančių dalyvauti egzamine prašome užsiregistruoti: http://bit.ly/EuroposEgzaminas2019

„Europos egzaminui“ galima ruoštis iš anksto:
http://bit.ly/PasiruoskEuroposEgzaminui.

„Europos egzaminas“ vyks jau dešimtą kartą. Jį organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Projekto partneriai – Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lux Express, City Birds, LOGIN, Jaunimo Europos komanda, Europe Direct ir kt. Informacinis partneris – LRT.

Išbandyti savo jėgas atsakant į įvairius klausimus apie Europos Sąjungą kviečiami moksleiviai, studentai, organizacijų nariai ir visi norintys.

Konkurso dalyviai galės pasitikrinti, ką žino apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt.

Gegužės 20 d. vyks antrasis „Europos egzamino“ etapas internetu, į kurį pateks po geriausią dalyvį iš kiekvienos mokyklos, organizacijos ir geriausiai egzaminą išsprendę individualūs dalyviai.

„Europos egzamino“ finalas „Europos namuose“ Vilniuje vyks gegužės 24 d.


Atgal