„Erasmus+“ studijos Šiauliuose suteikė daug naujų galimybių

2022-12-27

Dėstytoja iš mano gimtojo universiteto Turkijoje pavasarį lankėsi Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Tai buvo mainų programos „Erasmus+“ vizitas. Ji man rekomendavo atvykti į Šiaulių valstybinę kolegiją „Erasmus+“ studijoms. Perėjau atranką ir buvau išrinktas būti vienu iš studentų, kurie atvyks į Lietuvą.

Studijuoju Bendrosios praktikos slaugą Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete.

Kai pirmą kartą čia atvykau, negalėjau patikėti, kad tai, ką dėstytoja man pasakojo apie Šiaulius, yra tiesa. Pavyzdžiui, geri žmonės, švarus miestas ir žalia gamta. Ir man tai labai patinka! Susiradau čia daug draugų lietuvių, dėstytojai malonūs ir paslaugūs.

„Erasmus+“ studijų metu turėjau dvi praktikas, vieną iš jų atlikau Šiaulių geriatrinėje ligoninėje, kitą – Radviliškio ligoninėje. Gydytojai ir slaugytojai buvo malonūs, padėjo, kai reikėjo pagalbos, o pacientai buvo draugiški. Džiaugiuosi, kad praktikų metu įgijau daug patirties.

Be to, turėjau galimybę aplankyti ne tik Šiaulius, bet ir kai kurias Europos šalis, dalyvauti įvairiuose renginiuose Šiaulių valstybinėje kolegijoje ir Šiauliuose.

Yasin Abdi Ahmada iš Turkijos, Bartin universiteto


Atgal