„Erasmus+“ atveria daug galimybių. Tapk mainų programos dalimi!

2023-03-27

Kovo 21–22 dienomis Šiaulių valstybinės kolegijos Tarptautinių ryšių skyrius organizavo „Erasmus+“ atrankas į dalines studijas, praktiką ir absolvento praktiką, taip pat kvietė dalyvauti mišrioje intensyvioje programoje (BIP).

Pasinaudoti mainų programos „Erasmus+“ galimybėmis pareiškė norą 17 studentų, tarptautiniais mainais domėjosi tiek Verslo ir technologijų, tiek Sveikatos priežiūros fakulteto studentai.

„Erasmus+“ atrankoje dalyvavo studentai iš Biomedicinos mokslų, Reabilitacijos, Socialinio darbo, Informatikos mokslų, Inžinerijos mokslų, Verslo ir apskaitos bei Vadybos ir komunikacijos katedrų.

Aktyviausi mainų programos konkurse buvo Statybos (1 į studijų praktiką, 4 į absolvento praktiką) ir Buhalterinės apskaitos  (4 studijuoti, 1 į praktiką) programų studentai. 

Atranka vyko balsuojant nuotoliniu būdu. Komisija vertino studentų pažangumą, užsienio kalbos mokėjimo lygį, motyvaciją. Visus atrankos konkurse dalyvavus studentus komisija nusprendė leisti vykti į „Erasmus+“ studijas, praktiką ir absolvento praktiką, dalyvauti mišrioje intensyvioje programoje (BIP).

Studentai, norintys pasinaudoti „Erasmus+“ teikiamomis galimybėmis, kviečiami kreiptis į Šiaulių valstybinės kolegijos Tarptautinių ryšių skyrių:

dėl „Erasmus+“ praktikos – Guoda Kačinskaitė
Tel.: (8 41) 43 37 93, 8 671 94 392
El. paštas g.kacinskaite@svako.lt

dėl „Erasmus+“ dalinių studijų – Raminta Kudrickaitė
Tel.: (8 41) 43 37 93, 8 629 34 951
El. paštas r.kudrickaite@svako.lt

Tarptautinių ryšių skyrius įsikūręs centriniuose kolegijos rūmuose, 206 kab.


Atgal