„Erasmus“ atrankos vyks spalio 27–28 dienomis

2020-10-19

Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) Tarptautinių ryšių ir projektų valdymo skyrius kviečia studentus dalyvauti  „Erasmus+“ mainų programos atrankose.

Atrankos vyks spalio 27–28 dienomis:

Spalio 27 d. 13 val. „Erasmus+“ atranka dalinėms studijoms / praktikai / absolvento praktikai vyks Verslo ir technologijų fakulteto studentams;

Spalio 28 d. 14 val. „Erasmus+“ atranka dalinėms studijoms / praktikai / absolvento praktikai vyks Sveikatos priežiūros fakulteto studentams.

Atrankos vyks nuotoliniu būdu, per platformą Google Meet.

„Erasmus+“ atrankos dažniausiai vyksta du kartus per mokslo metus – rudenį ir pavasarį. Spalio mėnesį vyksiančiose atrankose studentams siūloma vykti 4–5 mėnesių studijoms 2020–2021 m. m. pavasario semestre, 2–3 mėnesių praktikai ir absolvento praktikai 2020–2021 m. m.

Studentai, norintys dalyvauti konkurse, kviečiami pildyti paraiškas.

Prieš pildant paraišką reikia turėti:

1. Motyvacinį laišką;

2. Gyvenimo aprašymą;

3. Dekanato patvirtintą paskutinio semestro studento pasiekimų įvertinimo lapelis;

4. Įmonės / organizacijos patvirtinimą – turi pateikti studentai, vykstantys į savarankiškai susirastą praktikos vietą (PRAKTIKOMS).

Kilus klausimams galite drąsiai kreiptis į Tarptautinių ryšių ir projektų valdymo skyrių (centriniai rūmai, 206 kab., tel. (8 41) 43 37 93) arba el. paštu: dėl dalinių studijų – r.kudrickaite@svako.lt, dėl praktikos / absolvento praktikos – g.zdanaviciene@svako.lt.

Kas gali dalyvauti atrankose? Visi pažangūs nuolatinių ir ištęstinių studijų studentai, dabartinėje studijų pakopoje neišnaudoję 12 mėn. „Erasmus+“ mobilumo limito.

Atrankose atsižvelgiama į studento paskutinio semestro akademinius pasiekimus; tos šalies, į kurią vykstama, kalbos arba kalbos, kuria vyksta numatomos studijos partnerinėje institucijoje, mokėjimo lygį; studento motyvaciją; studento bendravimo gebėjimus ir pasirengimą tarpkultūrinei patirčiai, studento įsitraukimą į visuomeninę veiklą.

Studentai gali pasinaudoti kolegijos partnerių užsienio šalyse pasiūlymais arba susirasti praktikos vietas patys. Visų studijų programų studentai, jau turintys praktikos vietas užsienyje, kviečiami kreiptis į Tarptautinių ryšių ir projektų valdymo skyrių.

Šie metai visiems kupini įvairiausių iššūkių. Be abejonės, 2020-uosius labiausiai atsiminsime dėl užklupusios COVID-19 pandemijos. Tačiau gyvenimas nesustoja, o mes sakome: KEEP CALM AND GO ON ERASMUS. „Erasmus+“ studijos ir praktika yra planuojamos ir bus vykdomos atsižvelgiant į pasaulines rekomendacijas, laikantis visų saugumo reikalavimų.

Išsami informacija: https://www.svako.lt/lt/studentams/studijos-praktika-uzsienyje/erasmus.


Atgal