Domina verslas? Ateik ir išgirsk įkvepiančių sėkmės istorijų

2017-06-06

Kviečiame visus birželio 15 d. į VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamo renginių ciklo „Geroji verslo praktika“ renginį Šiauliuose „Verslas mene ar menas versle“, kuris vyks Šiaulių valstybinėje kolegijoje (Aušros al. 40, Šiauliai).   

Verslo pradžioje kyla daug klausimų: kokią juridinę formą pasirinkti, kaip ją užregistruoti, kokius mokesčius reikia mokėti, kokie reikalavimai veiklai, koks turi būti veiklos viešinimas. Tačiau viskas gali būti daug paprasčiau, kai žinai, kur kreiptis.

Renginio Šiaulių valstybinėje kolegijoje metu savo srities specialistai dalyvius supažindins su reikalavimais, keliamais gamybai ir prekybai, paaiškins, kokią teisinę formą pasirinkti, kaip viešinti vykdomą veiklą naudojantis elektroniniais įrankiais, kur kreiptis dėl verslo finansavimo.

Renginyje dalyvaus sertifikuotas „Google Adwords“ ir Google Analytics“ specialistas Julius Fedorovičius, patirtimi, pastebėjimais bei patarimais pasidalys verslu sėkmingai užsiimantys asmenys, kurie parodys kelią, kaip galima užauginti savo įmonę, atskleis, kaip ugdomas gebėjimas, leidžiantis numatyti net ateities vartojimo įpročius ir strategiškai juos koreguoti. Sėkmės istorijomis dalysis įmonių „Versli Lietuva“, „Laurema“, „Solidus Vox“, „Menojos“, „Wapsvos“ atstovai.

Renginyje dalyvaus Lietuvos Respublikos ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

Renginys labai vertingas pradedantiems (svajojantiems kurti verslą) ir jau pažengusiems verslininkams.

Bus kalbama apie mokesčių klausimus, analizuojamos paslaugos, produkto sklaidos strategijos ir taktikos. Sėkmės istorijomis pasidžiaugsiančių pranešėjų tikslas – motyvuoti pradedančiuosius, suteikti pasitikėjimo, noro pradėti ir vystyti verslą.

Siekiama, kad vertinga informacija nemokamame seminare pasinaudotų kuo daugiau jaunų ir jau patyrusių verslininkų.

Dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija: https://goo.gl/forms/BaicXcY2OUzlvGMo2.

 


Atgal