Diskusija „Ukraina: prie ES ir prieš Rusiją”

2023-02-17

Kviečiame į nuotolinę diskusiją „Ukraina: prie ES ir prieš Rusiją“, kurioje dalyvaus Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Jean Monnet profesorius Mindaugas Jurkynas.

Pranešimo metu bus kalbama apie beveik metus su Rusijos karine agresija kovojančią Ukrainą, judančią nuo Rusijos pasaulio link Europos bei kaip Rusijos tapatybė ir elgesys, Ukrainos vykdomas „euroremontas” atskleidžia geopolitinius poslinkius šiomis dienomis.

Data ir laikas: 2023 m. vasario 27 diena, pradžia 12.00 val.

Diskusijos trukmė: 1 akademinė valanda (45 min.).

Renginys vyks ZOOM platformoje. Būtina išankstinė registracija iki vasario 25 d.: renginio transliavimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravus. Prisijungimų (dalyvių) skaičius ribotas.

Registracijos forma: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/DiskusijuCiklas0227

Diskusijų ciklas skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams, akademiniam jaunimui ir visiems, besidomintiems ES aktualijomis.

Tai pirmas nuotolinių diskusijų ciklo „Ką tavo labui daro Europa?“ renginys, kurį organizuoja EUROPE DIRECT centrų tinklas, Europos Komisijos atstovybė ir Europos Parlamento biuras Lietuvoje. Kitos 2 diskusijos yra numatytos gegužę ir lapkritį bei bus skirtos Bendrosios rinkos 30-čiui bei artėjančių Europos Parlamento rinkimų 2024 m. svarbai.


Atgal