Direktorės pavaduotojai – „Linpra“ garbės ženklas

2018-05-14

Šiaulių valstybinės kolegijos direktorės pavaduotojai infrastruktūrai Janinai Melienei šiandien įteiktas Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos „Linpra“ garbės ženklas.

Garbės ženklo apdovanojimas J. Melienei skirtas už ilgametį nuoširdų vadybinį ir pedagoginį darbą vystant aukštojo mokslo sistemą ir tobulinant studijų kokybę statybos inžinerijos srityje.

Inžinierė J. Melienė yra direktorės pavaduotoja infrastruktūrai, ji koordinuoja ir organizuoja Infrastruktūros skyriaus veiklą, vadovauja rekonstrukcijos, remonto darbams, užtikrina energetinių resursų panaudojimą, rūpinasi pastatų būkle, darbo, mokymosi, maitinimo ir studentų gyvenimo bendrabutyje sąlygomis.

Pavaduotoja taip pat daug laiko skiria Kolegijos infrastruktūros plėtros projektų, skirtų Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramai gauti, rengimui ir įgyvendinimui. Ji vadovavo projektams, kuriais atnaujinti du pastatai, pagerintos studentų ir dėstytojų darbo sąlygos.

Kolegijos direktorė N. Šedžiuvienė įteikdama apdovanojimą pasidžiaugė, kad Janinai Melienei būdingas ne tik puikių dalykinių savybių derinys, bet ir nepaprasta profesinė elegancija – visi direktorės pavaduotojos atliekami darbai išsiskiria aukšta kokybe, nepaprastu nuoširdumu, atsidavimu, korektiškumu.

J. Melienė daugiau nei 45 metus dirba pedagoginį darbą. Puikus profesijos išmanymas, gebėjimas bendrauti, noras perteikti teorines ir praktines žinias užtikrino sėkmę – parengtas ne vienas aukštos kvalifikacijos statybos inžinerijos specialistas. Vadovaujami dėstytojos, studentai aktyviai dalyvauja statybos inžinerijos projektuose, akcijose, atlieka taikomuosius darbus. Lektorė J. Melienė yra viena iš Aplinkos apsaugos ir Statybos studijų programų rengėjų.  

Šiaulių valstybinė kolegija, suprasdama kvalifikuotų specialistų poreikį ir siekdama tenkinti regiono poreikius, didžiuojasi galimybe dirbti ne tik su teoretikais, bet ir su specialistais, gerai žinančiais, kokio specialisto šiandien reikia Lietuvos ūkiui. Inžinierė J. Melienė – puiki srities žinovė, už nuoširdų darbą ne kartą apdovanota Šiaulių valstybinės kolegijos, LR Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto, Švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštais, Lietuvos pramonininkų konfederacijos „Profesijos riterio“ nominacija.

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, siekdama įvertinti, paskatinti ir pristatyti visuomenei asmenis, kurie reikšmingai prisideda prie Lietuvos inžinerinės pramonės vystymo ir konkurencingumo stiprinimo, 2012 m. įsteigė apdovanojimą – asociacijos Garbės ženklą. Garbės ženklu apdovanojami įmonių ir organizacijų darbuotojai, pasižymėję inovatyvumu, produktyvumu, pasiekę akivaizdžių mokslo ir verslo integravimo rezultatų, garsinę įmonės ar inžinerinės pramonės vardą Lietuvoje ir už jos ribų. 

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija


Atgal