Dėstytojos vizitas Nikosijos universitete Kipre

2023-11-17

Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytojos dr. Audronės Rimkevičienės vizitas į Nikosijos universitetą Kipre pagal mainų programą „Erasmus+“ vyko lapkričio 6–10 dienomis.

Dėstytoja paskaitas skaitė informatikos studentams ir mišriai technologų grupei, atstovaujančiai įvairioms specialybėms.

„Turėjau galimybę ne tik pristatyti Lietuvą ir mūsų kolegiją, bet ir pakviesti studentus atvykti į mūsų alma mater pagal mainų programą „Erasmus+“. Labai mažai studentų buvo girdėję apie Lietuvą“, – pasakoja ŠVK dėstytoja.

Nuoširdūs pokalbiai apie aukštąsias mokyklas, kuriose dirbama, kokios siūlomos studijų programos studentams, kuo gyvenama ir kokie lūkesčiai, vyko su profesoriumi dr. Nectarios Papanicolaou ir profesoriumi dr. George Chailos.

„Džiaugiuosi, kad pavyko išvykti į ekskursiją ir prisiliesti prie tūkstančius metų skaičiuojančios kultūros – pamatyti šventojo Lazaro bažnyčią, Mečetę, Larnakos druskų ežerą, kuriame vasarą gyvena flamingai, Larnakos akveduką“, – patirtį apibendrina Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytoja dr. Audronė Rimkevičienė.


Atgal