Dėstytojas iš Turkijos norėtų bendradarbiauti toliau

2017-12-20

Informatikos inžinerijos katedroje viešėjęs docentas daktaras Mehmetas Siracas Ozerdemas iš Turkijoje esančio Dicle universiteto puikiai įvertino Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytojų pasirengimą dirbti su studentais.

Informatikos specialistas, prieš atvykdamas į Šiaulius, nieko apie miestą nežinojo, bet ieškojo informacijos internete ir buvo maloniai nustebintas, nes apie Lietuvą Turkijos žiniasklaidoje rašoma labai gerai.

Taip pat gerai turkas atsiliepia ir apie Kolegijos studentus. Mehmetas Siracas Ozerdemas dirbo su Informacinių sistemų technologijos ir Multimedijos technologijų studijų programų studentais, dėstė kursą, kurio tema – Įvadas į programavimą MATLAB aplinkoje. Pasak docento iš Turkijos, lietuviai yra labai protingi, smalsūs, todėl paskaitų metu sutelkti jų dėmesį nebuvo sudėtinga. Per pirmąsias dvi ar tris paskaitas dėstytojui ir studentams pavyko lengvai susidraugauti.

Svečias iš Turkijos įsitikinęs, kad mūsų aukštoji mokykla yra aprūpinta pačia moderniausia įranga, kurios gali reikėti studentams. Kaip tik dėl šios priežasties Mehmetas Siracas Ozerdemas ateityje norėtų bendrauti su Šiaulių valstybine kolegija ir kituose projektuose. Be to, turkas mano, kad aukštosios mokyklos akademinis personalas yra puikiai pasirengęs dirbti su studentais.

Į Šiaulius turką trauktų ir kitos priežastys. Nors Mehmetas Siracas Ozerdemas ir lankėsi daugelyje Europos miestų, vis dėlto pabrėžia puikų Šiaulių gatvių išsidėstymą, galimybę nesunkiai orientuotis mieste. Svečiui iš Turkijos labai patiko Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros struktūra. Jis teigia, kad visi keliai, vedantys į Šiaulius, nukreipiami tiesiai į šio didingo statinio 70 m aukščio bokštą. Įspūdingas svečiui pasirodė ir Kryžių kalnas.

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė

Silvija Papaurėlytė-Klovienė


Atgal