CREAZONE FUSION – verslumo banga kūrybiškumui ir perspektyvai

2018-10-12

2018 m. į Lietuvos aukštąsias mokyklas sugrįžta CREAZONE FUSION – neįtikėtinos sėkmės ir didžiulio susidomėjimo sulaukęs projektas.

CREAZONE FUSION – žmonių, idėjų, kompetencijų ir kitų elementų susijungimas į sinergizuotus verslo vienetus. Tai intensyvi 5 etapų programa, padėsianti verslo idėją paversti realiu verslu. Projekto metu drauge su studentais, dėstytojais, žinomais ekspertais, lektoriais ir verslo guru leisitės į dirbtuvių, stovyklų, konkursų, konsultacijų kelionę, kurios pabaigoje turėsite galimybę laimėti verslo kelionę į Didžiąją Britaniją, o geriausioms verslo idėjoms padėsime rasti kelią į tarptautinę rinką.

KODĖL verta registruotis ir dalyvauti projekte:

  • Norintiems sukurti savo verslą, bet nežinantiems nuo ko pradėti – profesionalūs mokymai ir konsultacijos.
  • Geriausių dalyvių laukia nepakartojama verslo kelionė į Didžiąją Britaniją, kurios metu bus organizuojami pažintiniai vizitai į žymias įmones ir bendradarbystės centrus bei susitikimai su verslininkais ir investuotojais.
  • Gausybė puikių prizų, neįkainojamos pažintys ir, jeigu pasiseks, galimybė gauti finansavimą naujo verslo pradžiai.


KAS? Projekte dalyvauti gali aukštųjų mokyklų studentai ir dėstytojai.

KADA? Projekto trukmė 2018 m. spalis – 2019 m. gegužė.

KAIP? Prisijunk ir tapk šio neelinio verslumo įvykio dalimi – nedelsk ir pildyk registracijos anketąREGISTRACIJA Į PROJEKTĄ VYKSTA IKI 2018 SPALIO 14 D. 23:59 val..

Projektą įgyvendina Lietuvos verslo konfederacija.

Projekto partneriai: Šiaulių valstybinė kolegija, Šiaulių universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Vilniaus kolegija, Alytaus kolegija, Šv. Ignaco Lojolos kolegija, Marijampolės kolegija, Utenos kolegija ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas.

Daugiau apie projektą:

Socialiniame tinkle „Facebook“

Organizatorių interneto svetainėje;

el. p. fusion@creazone.lt 


Atgal