Buhalterinės apskaitos studentėms šypsosi sėkmė

2019-05-06

Buhalterinės apskaitos studijų programos studentės laimėjo dvi antrąsias vietas respublikiniuose konkursuose „Apskaita – verslo pagrindas“ ir „Apskaita kompiuterizuotai“.

Balandžio 30 d. Panevėžio kolegijoje rinkosi neabejingi apskaitos mokslams studentai ir dėstytojai. Čia vyko Buhalterio dienai skirti respublikiniai konkursai „Apskaita – verslo pagrindas“ ir „Apskaita kompiuterizuotai“. 

Konkursuose dalyvavo komandos iš Šiaulių valstybinės kolegijos, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos, Vilniaus kolegijos, Turkijos universitetų (Adana Science and Technology ir  Kilis 7 Aralik) bei Panevėžio kolegijos. 

Konkurse „Apskaita kompiuterizuotai“ Šiaulių valstybinei kolegijai atstovavo Ingrida Patapienė (BA16) ir Greta Urbietytė (BA18), konkurse „Apskaita – verslo pagrindas“ kolegijos garbę gynė trys BA18 grupės studentės – Agnė Macaitytė, Ieva Marcinkutė ir Akvilė Plaščinskaitė.

Pastarajame konkurse dalyviams reikėjo sugrįžti į apskaitos pradmenis (sudaryti balansą, pelno (nuostolių) ataskaitą), buvo parengta loginių užduočių, teko prisiminti prezidentų ir finansų ministrų pavardes. 

Konkurso „Apskaita kompiuterizuotai“ dalyviai demonstravo savo gebėjimus atlikdami užduotį su programa „Stekas Plius“. Studentus vertino komisijos, sudarytos iš konkurse dalyvavusių mokymo įstaigų dėstytojų.

Mūsų kolegijos atstovės puikias žinias ir gebėjimus pademonstravo abiejuose konkursuose. Pelnytos dvi antrosios vietos! 

Konkursui pasirengti padėjo Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir apskaitos katedros dėstytojos A. Barysaitė, B. Balčytienė, A. Prėskienienė ir R. Šivickienė. 


Atgal