Bendradarbiavimo rezultatas – prasminga paroda

2019-02-18

Šiandien Sveikatos priežiūros fakultete atidaryta paroda „Neįgaliųjų jausmų spalvos“.

Ši paroda – viešosios įstaigos „Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims“ ir Kuršėnų meno mokyklos įgyvendinto projekto dalis. Projekto tikslas – siekti sumažinti neįgaliųjų stigmatizaciją per jų socialinį dalyvavimą bendruomenės gyvenime ir skatinti jaunų žmonių savanorystę.

Sveikinimo žodį parodos atidarymo dalyviams tarė dienos centro direktorė Virginija Norvaišienė. Už prasmingus ir susimąstyti skatinančius darbus svečiams dėkojo Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė. Renginyje pasidžiaugta įstaigų bendradarbiavimu, bendromis veiklomis.

Parodą sudaro tapybos darbai, kiekvieną paveikslą lydi asmeninė dienos centro lankytojo istorija: apie svajones, kasdienius džiaugsmus ir rūpesčius, mėgstamiausius užsiėmimus, atradimus, ieškojimus, tikėjimą... Taip apie negalią turinčius žmones pasakojama ne tik potėpiais, spalvomis – istorijos kuriamos ir žodžiais, išgyventomis emocijomis.

Po parodos pristatymo renginio dalyviai buvo pakviesti į konferencijų salę. Joje pristatytas filmukas, pasakojantis apie dienos centro lankytojų kasdienybę, įvairias veiklas, šventes, bendravimą.

Parodą galima apžiūrėti Sveikatos priežiūros fakultete (M. K. Čiurlionio g. 16A), II a. fojė.


Atgal