Baigiamajame projekto renginyje – netikėti sprendimai

2022-11-23

Lapkričio 15 dieną Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakultete vyko projekto „Laisvas žodis. Laisvas žmogus“ baigiamasis renginys.

Baigiamajame renginyje pristatytos studentų kūrybinių darbų virtuali ir kilnojamoji parodos, paskelbti fotografijų ir vaizdo filmukų konkurso nugalėtojai. Popietės dalyviai ir svečiai buvo pakviesti neformaliai pabendrauti, diskutuoti apie laisvę.

Projekto veiklų kulminacija vyko Šiaulių valstybinės kolegijos vidiniame kiemelyje – Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros specialybės II kurso studentai pristatė meninį performansą, kuriame susijungė vaizdas ir garsas. Organizatoriai dovanojo renginio dalyviams puikių emocijų.

Pasibaigus projekto veikloms kilnojamoji paroda bus pristatoma įvairiose Šiaulių miesto ugdymo organizacijose, vaizdo filmukus bus galima peržiūrėti virtualioje erdvėje.

Projektą įgyvendino Vadybos ir komunikacijos katedra. Projekto veiklos finansuojamas Lietuvos valstybinio studijų fondo.

Viso sumanymo koncepcija grindžiama laisvės sąvoka: tai galingas žodis, kuris slepia daugybę įvairių kolektyvinių ir individualių reikšmių. Projektu siekta įtraukti jaunimą į meno ir kultūros pasaulį, paskatinti bent akimirką sustoti ir pamąstyti, ką jiems reiškia laisvė, galimybė būti laisvam piliečiui.

Projektas paremtas idėja Šiaulių valstybinės kolegijos – kaip vienos iš miesto ugdymo įstaigų – erdvę paversti netikėta – kultūros ir meno – vieta. Erdvė suprantama kaip vieta, sujungianti jaunų žmonių idėjas, atvira meninei veiklai, kūrybiškumui demonstruoti.


Atgal