Aukštųjų mokyklų žingsnių iššūkis įveiktas!

2023-11-17

Trečius metus iš eilės Lietuvos Respublikos Prezidentas kvietė susiburti į bendruomenę ir kurti sveikesnius įpročius kartu. Aukštųjų mokyklų žingsnių iššūkis, vykęs programėlėje #walk15, baigėsi.

Iššūkis vyko nuo rugsėjo 16 d. iki lapkričio 16 d.

Iniciatyva skatina kartu puoselėti aplinkai ir sau draugiškus kasdienius judumo įpročius. Taršias transporto priemones iškeitę į ėjimą, rūpinamės fizine ir emocine sveikata, prisidedame prie švaresnio oro, žalesnių miestų ir geresnės gyvenimo kokybės. Pasivaikščiojimas taip pat gali būti puikus būdas pabendrauti su šeima, draugais, kaimynais ar kolegomis!

62 dienas trukęs žingsnių iššūkis programėlėje #walk15 baigėsi. Jame iš viso užsiregistravo ir dalyvavo net 59 komandos. I vietą laimėjo Vilniaus universitetas, II vieta atiteko Mykolo Romerio universitetui, III vietoje liko Kauno technologijos universitetas.

Šiaulių valstybinė kolegija iškovojo garbingą 7 vietą!

Džiaugiamės, kad vienas iš aktyviausių iššūkio dalyvių buvo Šiaulių valstybinės kolegijos tarybos pirmininkas Raimundas Vaišvilas, UAB „Jupojos technika“ direktorius. Aktyviai žingsnius už aukštąją mokyklą rinko kolegijos administracijos darbuotojai, dėstytojai, ir, žinoma, studentai.

Ačiū visiems 540 žmonių, kurie dalyvavo iššūkyje ir savo žingsnius skyrė būtent mūsų kolegijai! Dėkojame už bendrystę, sveiko gyvenimo būdo propagavimą ir azartiškumą!

Iššūkio iniciatorius mūsų bendruomenėje – Šiaulių valstybinės kolegijos sporto veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas.


Atgal