„Aukštųjų mokyklų mugė“: studijomis domėjosi tūkstančiai moksleivių

2018-01-19

Sausio 17 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune vykusioje „Aukštųjų mokyklų mugėje“ tūkstančiai moksleivių domėjosi studijų galimybėmis – šurmuliavo 16-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda, šiemet dalyvius pasitikusi šūkiu „Pasirenk pakeisti pasaulį“.

Skirtingų veiklų zonose jaunimas kviestas ugdyti kūrybiškumą, generuoti idėjas, komandinio darbo, sprendimo priėmimo įgūdžius, bendravimo gebėjimus ir lyderystės kompetencijas. Vyko daugybė diskusijų su išskirtinėmis asmenybėmis, motyvuojančių paskaitų, kuriose dalytasi sėkmės formulėmis, patarimais, padedančiais sėkmingai pasirinkti studijas ir karjerą.

Su moksleiviais bendravę Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) atstovai sako pastebėję, kad labiausiai jaunimas domisi informatikos ir sveikatos mokslais, taip pat populiarumo nepraranda studijų programos, susijusios su transportu. Renginio metu ŠVK komanda susidomėjusiems pristatė studijų programas, atsakinėjo į ateities kelią besirenkantiems jauniems žmonėms svarbius klausimus: apie priėmimo į mūsų aukštąją mokyklą sąlygas, kalbėjo apie studijavimą ir studentavimą, gyvenimą bendrabutyje, papildomų veiklų Šiaulių valstybinėje kolegijoje įvairovę. Jaunimą taip pat domina tarptautinės studijų ir praktikos galimybės.

Į Kaune vykusį renginį vyko moksleiviai, jų mokytojai, karjeros konsultantai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Tų, kurie domisi studijomis Šiauliuose, lauksime ir vasario 8–10 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Ten, kaip skelbia organizatoriai, bus galima pabendrauti su universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinio mokymo įstaigų atstovais, lyderiais, verslo profesionalais, karjeros konsultantais, inovatoriais, jaunaisiais kūrėjais. Prie savo stendų stabtelėti kvies neformalios jaunimo organizacijos, tarptautinės organizacijos, mokslo ir kultūros institutai, valstybinių tarnybų institucijos. Paroda STUDIJOS 2018 kviečia būti ir kurti Lietuvai!

Greta interaktyvių ekspozicijų veiks ekspertų zonos, seminarų ir paskaitų erdvės.

„Net 5 parodos ekspozicijų salės, daugiau nei 200 įkvepiančių renginių ir susitikimų, visa atskira erdvė beprotiškiausių inovatyvių idėjų, netikėtų atradimų ir ateities technologijų, dabartį keičiančių susitikimų jau vasario 8–10 dienomis tarptautinėje 16-oje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2018“, – skelbia parodos rengėjai.


Atgal