Aukštųjų mokyklų mugė 2018: trys dienos, daugybė naudingų susitikimų

2018-02-12

Vasario 8–10 dienomis Vilniuje vyko tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2018“, šiemet dalyvius kvietusi šūkiu „Įjunk ateitį“.

3 dienas trukęs renginys sulaukė didžiulio jaunų žmonių susidomėjimo. Prie aukštųjų mokyklų stendų moksleiviai galėjo sužinoti naujausią informaciją apie artėjantį bendrąjį priėmimą, išbandyti įvairiausius užsiėmimus.

Renginyje netrūko įdomių veiklų ir skirtingų ekspozicijų: karjeros planavimo mugė, erdvė „Verslas jauniems“, nauja parodos erdvė „Būsiu Lietuvai“, įkvėpta ketvirtosios pramonės revoliucijos, atskiros salės skirtos aukštajam mokslui Lietuvoje ir užsienyje – tai tik dalis to, ką galėjo pamatyti ir išgirsti jauni žmonės. Vyko gausybė paskaitų, įdomių susitikimų su motyvuojančiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis. Į diskusijas kviesti moksleiviai, mokytojai ir visi, kam rūpi pažangios šalies kūrimas.

Prie Šiaulių valstybinės kolegijos stendo jaunimo laukė studentų ir ŠVK specialistų komanda, pasiruošusi atsakyti į būsimiems studentams svarbius klausimus. Moksleiviai domėjosi mūsų aukštosios mokyklos siūlomomis studijų programomis – daugiausia dėmesio susilaukė sveikatos ir informatikos mokslai, be abejo, domėtasi ir inžinerijos, verslo ir viešosios vadybos, socialinių krypčių studijomis.

Studentai, pasakodami apie studijas Šiauliuose, kvietė jaunimą išbandyti kūrybą 3D pieštukais, būsimos kosmetologės dalijosi žiniomis apie grožio procedūras, matavo odos drėgmę.


Atgal