Atvirų durų dienoje – jaukios akimirkos ir šilti prisiminimai

2018-05-02

Gražus ir šiltas balandžio 27-osios vakaras Šiaulių valstybinėje kolegijoje prasidėjo neįprastai – į ilgą lauktą renginį – Atvirų durų dieną – rinkosi Šiaulių valstybinės kolegijos alumnai, dėstytojai, darbuotojai, studijomis šioje aukštojoje mokykloje besidomintys žmonės.

Dar nė neprasidėjus oficialiai renginio daliai, girdėjosi smagūs pašnekesiai ir tvyrojo šiltos emocijos. Renginio svečius savo dainomis sutiko ŠVK muzikos grupė ,,Studijozai“, draugišką atmosferą kūrė kartu gurkšnojama kava.

Susirinkus į Aktų salę prisiminta Šiaulių valstybinės kolegijos istorija, faktais ir skaičiais išskirti svarbiausi aukštosios mokyklos pokyčiai. Renginio dalyvius pasveikino abiejų fakultetų – Verslo ir technologijų bei Sveikatos priežiūros – dekanai.

Antroji renginio dalis – Roman Šarpanov paskaita „Kūrybiška lyderystė“.  Pranešėjas save pristato kaip žmogų, kuris siekia kasdien sužinoti kažką nauja. Savo žiniomis jis pasidalijo ir su renginio svečiais. Anot lektoriaus, norint būti tikru lyderiu, reikia 51 proc. atiduoti kitiems žmonėms ir 49 proc. – sau. Roman Šarpanov kvietė apmąstyti savo tikslus, siekius.

Po paskaitos „Kūrybiška lyderystė“ savo sėkmės istorijomis ir patirtimi dalijosi Šiaulių valstybinės kolegijos alumnai, prabilta apie alumnų asociacijos steigimą. ŠVK alumnai kviečia burtis į grupę socialiniame tinkle, naujienos platinamos socialinio tinklo paskyroje.

Jaukioje aplinkoje, skambant muzikos grupės ,,Studijozai“ dainoms, po paskaitos svečiai pasinėrė į smagius pokalbius. Visi norintys leidosi į kelionę po Šiaulių valstybinę kolegiją – prisiminė studijų laikus, apžiūrėjo auditorijas, aplankė studentų mėgstamas erdves.

Informaciją parengė Kristina Česnauskaitė, Organizacijos komunikacijos studentė


Atgal