Atvira paskaita „Finansinis raštingumas ir investavimas“

2024-04-05

Balandžio 8 d. 13 val. Šiaulių valstybinės kolegijos aktų salėje (Aušros al. 40) vyks vieša dr. Algirdo Butkevičiaus paskaita „Finansinis raštingumas ir investavimas“.

Seimo narys dr. Algirdas Butkevičius teigia, kad kiekvienam iš mūsų yra labai svarbu rūpintis asmeniniu finansiniu raštingumu. Stokodami finansinio raštingumo žmonės neišnaudoja savo finansinių galimybių, tai riboja jų elgesį investicinių pinigų valdymo srityje.

Seimo nario nuomone, būtina, kad žmonės suprastų, jog atviroje rinkoje yra galimybių ne tik užsidirbti pinigų, bet ir pagausinti jau uždirbtus pinigus juos investuojant.

Finansinis raštingumas, pasak ekonomisto, formuojamas jau nuo mažens. A. Butkevičiaus teigimu, Lietuvoje vyresnioji karta finansiniu raštingumu pasigirti negali, jaunoji karta taip pat negauna pakankamai žinių.

Kviečiame atvykti į atvirą visuomenei paskaitą, susipažinti ir išgirsti, kas yra finansinis raštingumas ir investavimas, plėsti akiratį, sužinoti aktualios informacijos ir rekomendacijų svarbiu klausimu.


Atgal