Ateitis tavo rankose! Diskusija apie Europos ateities ekonomiką | Šiauliai (nuotoliniu būdu)

2021-12-06

Gruodžio 9 d. (ketvirtadienį) 16 val. kviečiame dalyvauti nuotolinėje diskusijoje apie ekonomiką ateities Europoje.

Renginys aktualus Šiaulių regiono jaunimui, įmonių atstovams, taip pat visiems, besidomintiems tvariu Europos Sąjungos (ES)  ekonomikos augimu ir darbo vietų kūrimu.

Dalyvaukite konferencijos dėl Europos ateities nuotolinėje diskusijoje ir prisidėkite užtikrinant tvarų ES ekonomikos atsigavimą po pandemijos, įtraukų ir tinkamą šios srities vystymąsi!

Į renginį būtina išankstinė registracija: https://bit.ly/CoFEŠiauliai.

Įžvalgų apie aktualijas pateiks ir prie kūrybinių dirbtuvių prisijungs šie ekspertai: Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) Jean Monnet Chair profesorius Ramūnas Vilpišauskas, VU TSPMI docentas Vytautas Kuokštis ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Komunikacijos grupės vadovė Eglė Striungytė.

Renginio informacija feisbuke: https://www.facebook.com/events/3069403973277611.

Siekdama ištaisyti pandemijos sukeltą ekonominę ir socialinę žalą, ES investuoja į efektyvų ir įtraukų ekonomikos gaivinimą, ypač daug dėmesio skirdama žaliosioms, skaitmeninėms ir lanksčioms priemonėms. Šiam tikslui sutarta dėl papildomo finansavimo, numatyto ne tik 2021–2027 m. ES biudžete, bet ir ekonomikos gaivinimo priemonėje „NextGenerationEU“.

Bendri sprendimai reikalingi skatinant darbo vietų kūrimą ir investicijas, stiprinant ES bendrąją rinką, kuriant įtraukesnį ir teisingesnį ekonomikos modelį.

Kaip galėtume kuo veiksmingiau atitaisyti pandemijos sukeltą ekonominę ir socialinę žalą? Kaip turėtume investuoti į bendrąją rinką siekdami tvaraus ekonomikos augimo ir darbo vietų kūrimo, palankaus jaunimo integracijai į darbo rinką? Kaip Europos Sąjunga gali remti piliečių teises ir užtikrinti, kad ekonomika tarnautų visiems?

Renginio metu vyks idėjų dirbtuvės, kurių metu ieškosime atsakymų, kokie pokyčiai reikalingi siekiant užtikrinti tvarų ES ekonomikos atsigavimą po pandemijos, įtraukų ir tinkamą šios srities vystymąsi.

Norint dalyvauti renginyje, reikalinga išankstinė registracija: https://bit.ly/CoFEŠiauliai. Dalyvių registracijos formoje nurodytu elektroniniu paštu bus atsiųsta renginio prisijungimo nuoroda ir instrukcijos.

Šis renginys – nuo šių metų rugsėjo vykstančios konferencijos dėl Europos ateities renginių ciklo dalis. Reikšdami savo idėjas ir lūkesčius, galite daryti įtaką Europos žmogaus teisių politikai, prisidėti prie diskusijos apie pamatines bendrijos vertybes. Renginio dalyvių siūlymai bus pateikti konferencijos dėl Europos ateities platformoje: https://futureu.europa.eu/?locale=lt. Ateitis tavo rankose!
 
Visoje Lietuvoje įvyks devynios piliečių diskusijos, kurių metu bus aptariamos problemos ir galimi jų sprendimai svarbiausiose ES valdymo srityse. Įžvalgomis dalinsis, kartu su renginio dalyviais ir dalyvėmis idėjas Europos ateičiai vystys žymiausi įvairių sričių ekspertai.
 
Diskusijų ciklą organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Europe Direct centrai, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Jean Monnet Chair profesorius Ramūnas Vilpišauskas.

Šis diskusijų ciklas – konferencijos dėl Europos ateities dalis. Konferencija dėl Europos ateities – tai bendras metus truksiantis Europos Parlamento, ES Tarybos ir Europos Komisijos, kurie veikia kaip lygiaverčiai partneriai su Europos Sąjungos valstybėmis narėmis, projektas. Svarbiausias konferencijos tikslas – suteikti galimybę žmonėms visoje Europoje dalytis idėjomis ir padėti formuoti bendrą mūsų žemyno ateitį.

Norėtumėte dalyvauti kituose renginiuose, surengti diskusiją ar pasidalinti idėjomis dėl Europos ateities? Apsilankykite interneto svetainėje https://futureu.europa.eu/?locale=lt.


Atgal