Apskritojo stalo diskusija apie neformalųjį švietimą

2019-03-01

Vasario 28 d. ŠVK Sveikatos priežiūros fakultete vyko apskritojo stalo diskusija „Neformalaus ugdymo centro veiklos tendencijos“. 

Renginio tikslas buvo suburti visus, kam aktualus neformalusis švietimas.

Diskusijoje dalyvavo lektoriai, teikiantys mokymo paslaugas, socialiniai partneriai, kuriems reikalingi mokymai, fakulteto dekanė G. Gerikaitė, Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) Kokybės skyriaus vedėja S. Adomavičienė ir kiti suinteresuoti asmenys.

Neformalaus ugdymo centro (NUC) vedėja S. Damanskienė pristatė centro 2018 metų veiklos analizę, pasidalijo savo įžvalgomis – atkreipė dėmesį, kad šio kolegijos padalinio pranašumas prieš kitus panašias paslaugas teikiančius konkurentus yra mokymų programų įvairovė ir tai, kad beveik pusė mokymų yra išvažiuojamieji – vykstama pas užsakovus.  

Dalyviai keitėsi savo pastebėjimais apie Neformalaus ugdymo centro galimybes ir tobulintinas sritis, išsakė ateities lūkesčius. 

Šiaulių apskrities sergančiųjų išsėtine skleroze draugijos pirmininkė Z. Sokolova pastebėjo, kad NUC siūlo itin aktualias mokymų programas, ji išreiškė pageidavimą dėl galimybės sudaryti sąlygas neįgaliesiems dalyvauti mokymuose nemokamai kaip laisviesiems klausytojams.

Apskritojo stalo diskusijos dalyviai dėkojo už sklandų, operatyvų mokymų organizavimą, bendradarbiavimą, socialiniai partneriai gyrė lektorius už profesionalumą, mokymų naudą ir praktinį pritaikomumą.

Diskutuota, kokios dar mokymų temos būtų paklausios.

Informacija apie Neformalaus ugdymo centre organizuojamus mokymus nuolat atnaujinama, mokymų programos skelbiamos ČIA.


Atgal