Alumnų sugrįžtuvės 2022 – bendrystės ir draugystės šventė!

2022-06-23

Gražią šeštadienio popietę praleidome prisimindami pačius smagiausius studijų laikus.

Džiaugiamės, kad į kvietimą dalyvauti Alumnų sugrįžtuvėse atsiliepė gausus būrys žmonių.

Šiaulių valstybinė kolegija šiemet mini 20-ies metų jubiliejų, tad buvusiems studentams papasakoti ir parodyti aukštoji mokykla tikrai turi ką.  

Gerą renginio nuotaiką kūrė energingi vedėjai – Šiaulių valstybinės kolegijos alumnai Agnė Kuznecova ir Darius Kamandieris.

Prisiminti studijų laikų atvyko ne tik prieš kelerius metus jas baigę žmonės. Vyriausia susitikimo dalyvė – ponia Elena Šiaulių miesto centre mokėsi 1959–1964 metais. Visus renginio dalyvius viešnia užkrėtė gera nuotaika, pasidalijo to meto studijavimo prisiminimais. 

Alumnų dienos dalyvių laukė smagi programa – pirmiausia, žinoma, susitikimas su žmonėmis, kurie buvo kartu studentiškame kelyje, aktyvios veiklos, atsinaujinusių kolegijos erdvių apžiūra ir sportinės rungtys. 

Susitikimo dalyvius pasveikino kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė, fakultetų vadovės. Sveikinimo kalbose atkreiptas dėmesys į atsinaujinusias aukštosios mokyklos erdves, žmones, kurie kuria šiltą ir atvirą bendruomenę. Pasidžiaugta svarbiausiais paskutinių metų pokyčiais, įvykiais, pasidalinta džiaugsmais ir reikšmingais įvertinimais. 

Susitikimo dalyviai buvo pakviesti pasivaržyti viktorinoje apie kolegiją. Jaukią atmosferą kūrė ŠVK alumno Sergejaus Staponkaus ir gimnazistės Rugilės Sabaliauskaitės atliekamos dainos, džiugino smagūs studentavimo prisiminimai. Atnaujintuose kolegijos sporto aikštynuose susitikimo dalyvių laukė sportinės rungtys, svečiai pakviesti pajudėti bačatos šokio žingsneliu. 

Sugrįžti į savo ALMA MATER, susitikti su brangiais žmonėmis, prisiminti studijų metus, pasidalinti jaukiomis akimirkomis ir susiplanuoti savaitgalį saulės mieste – tikimasi, kad tokią tradiciją pavyks išlaikyti kasmet.

Emocijos, bendravimas, dainos, šilti žodžiai, žibančios akys… Kiek daug gali sukurti kartu esantys žmonės! 

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!


Atgal