Absolvento praktika dovanojo ilgalaikes perspektyvas

2021-12-06

Buhalterinės apskaitos ištęstinių studijų absolventė Diana Norkė pasinaudojo mainų programos „Erasmus“ siūloma galimybe svetur atlikti praktiką.

Diana atliko „Erasmus+“ absolvento praktiką Danijoje.

„Praktika ne tik padeda įgyti patirties, bet ir padeda susipažinti su daug bendraminčių. Tai puiki proga pagyventi užsienyje, pažinti kitos šalies kultūrą, žmones. Išvykti praktikuotis į kitą šalį, vos pabaigus mokslus, nėra žingsnis atgal, tai išėjimas iš komforto zonos, taip leidžiant sau tobulinti jau įgytas kompetencijas. Tam tikra prasme tai iššūkis, padedantis realizuoti save, išryškinti konkrečius išsikeltus tikslus“, – trumpai patirtį apibendrina Šiaulių valstybinės kolegijos absolventė.

Anot Dianos, „Erasmus+“ absolvento praktikos programa yra puiki proga po studijų padaryti pertrauką ir atlikti tam tikrą repeticiją prieš vis labiau didėjančius gyvenimo iššūkius.

„Praktika labai džiaugiuosi, gavau pasiūlymą pasilikti Danijoje, taip ir padariau. Ačiū Šiaulių valstybinei kolegijai už suteiktą galimybę“, – sako Diana, kiekvieną aukštosios mokyklos studentą kviesdama ir skatindama pasinaudoti tarptautine studentų mainų programa.

Nori pažinti kitas kultūras ir leistis į nepamirštamą gyvenimo nuotykį? Mėgsti keliones, naujas pažintis ir svajoji save išbandyti? Mainų programa „Erasmus+“ tau gali padovanoti nepakartojamų įspūdžių!

Kilus klausimams, jau dabar kviečiame susisiekti su Šiaulių valstybinės kolegijos Tarptautinių ryšių skyriaus darbuotojomis:
dėl „Erasmus+“ praktikos – Guoda Kačinskaitė
Tel.: (8 41) 43 37 93, 8 671 94 392
El. paštas g.kacinskaite@svako.lt
dėl „Erasmus+“ dalinių studijų – Raminta Kudrickaitė
Tel.: (8 41) 43 37 93, 8 629 34 951
El. paštas r.kudrickaite@svako.lt

Tarptautinių ryšių skyrius įsikūręs centriniuose kolegijos rūmuose (Aušros al. 40, 206 kab.)


Atgal