Vaizdo konferencijos

Dėl vaizdo konferencijų techninio aptarnavimo kreiptis į ITC vedėją.

 

ADOBE CONNECT

Norint naudotis Adobe Connect sistema, Jums prireiks interneto, kompiuterio, vaizdo kameros ir mikrofono bei ausinių (garsiakalbių) ar kitų analogiškų ryšio priemonių.

Nuoroda kompiuterio suderinamumui su Adobe Connect patikrinti: http://admin.adobeconnect.com/common/help/en/support/meeting_test.htm. Automatiškai bus atliktas kompiuterio testavimas (turėtų užtrukti ne ilgiau kaip 30 sek.) ir pasiūlyta įdiegti reikiama programinė įranga (jeigu reikia).

Naudodami interneto naršyklę (rekomenduojama Mozilla Firefox arba Internet Explorer), prisijunkite adresu https://ac.liedm.net.

Su LieDM asociacijos suteikta Adobe Connect licencija Šiaulių valstybinė kolegija vienu metu gali vykti ne daugiau kaip dvi vaizdo paskaitos.

 

HANGOUT

Šiaulių valstybinė kolegija turi  Hangout licenciją. Naudokitės Hangout nuotolinėms paskaitoms rengti. Į pokalbius galite pakviesti tikrai visus. Pašnekovui tereikia žinoti pokalbių kambario nuorodą ir įvesti savo vardą arba slapyvardį.

Kaip naudotis programa: https://support.google.com/hangouts/answer/2944865?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=lt

 

ZOOM

Komunikavimas ir mokymo planavimas gali būti vykdomas naudojantis nuotolinio mokymo programą „Zoom“ . 

Zoom mokama licenzija reikalinga tik organizatoriams, kurie nori daugiau galimybių, visiems kitiems - nemokamas.
Daugeliui kasdienių atvejų jums pakaks nemokamos Zoom versijos, kuri leidžia susijungti į vieną susitikimą net 100 dalyvių (tik apriboja trukmę iki 40 min).

 

GALIMOS KITOS SISTEMOS

 Taip pat galima naudoti youtube, skype ar kitomis programomis kurios įrašo vaizdą ir garsą.

 

MASINIAI ATVIRIEJI INTERNETINIAI KURSAI

Nemokamai prieinami “Coursera” kursai karantino metu:

Nuoroda: https://www.coursera.org/coronavirus

Sąrašas masinių atvirųjų internetinių kursų, kuriuos galima mokytis nemokamai. Nuoroda: https://www.freecodecamp.org/news/here-are-380-ivy-league-courses-you-can-take-online-right-now-for-free-9b3ffcbd7b8c/?

Kiti nemokami įrankiai prieinami nemokamai karantino metu ir vėliau: 

Nuoroda:https://docs.google.com/document/d/1BQJEQczyMOkG_80RBT2ouROB3ISUe93Yc2jloWvnJXM/edit?fbclid=IwAR3kA4cTD7VLmG_G6nTxEkhC9_21U1un5ZRx2vDxbT85lw7JxHWqmJb6SV8