Online seminaras „Kaip pristatyti save ir būti matomiems karjeros kelyje?“

Moksleiviams
Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: 2020 m. lapkričio 11 d. nuo 15:00 val. iki 17:00 val.

Vieta: Online (Google Meet)


Lektorė dr. Dominyka Venciūtė – viena žinomiausių Lietuvoje asmeninių prekių ženklų vystymo eksperčių, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytoja, sertifikuota marketingo vadovė, asmeninių prekių ženklų vystymo (angl. personal branding) ir rinkodaros konsultacijų įmonės „Persona Cognita“ įkūrėja ir strategė.

Dominyka konsultuoja, rengia mokymus įmonėms, padeda asmeninius prekių ženklus vystyti įvairių sričių profesionalams. Remdamasi žiniomis ir patirtimi, ji drąsiai teigia, kad, didžiajai daliai mūsų gyvenimų persikėlus į skaitmeninę erdvę, tinkamas savęs reprezentavimas socialiniuose tinkluose yra nebe galimybė, o būtinybė.

Siekdami tikslų ir ieškodami karjeros galimybių turime suprasti, kad tai, kaip save pozicionuojame, ką komunikuojame, lemia apie mus susidarantį įspūdį ir nuomonę.

Pranešimo metu dr. Dominyka Venciūtė papasakos, ką šiandien apie asmeninį prekės ženklą turėtų žinoti kiekvienas moksleivis ar studentas, siekdamas sėkmingos karjeros ar vystydamas savo verslą.

Renginys atviras visiems, dalyvavimas jame nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/vxdoY3ZqGxx43YZq9.


Atgal