Aukštųjų mokyklų mugė 2019

Moksleiviams
Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: 2019 m. sausio 17 d. nuo 10:00 val. iki 17:00 val.

Vieta: Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas


18-oji „Aukštųjų mokyklų mugė“ kviečia moksleivius atrasti savo SUPERGALIĄ!

Tai jau 18-oji mokslo mugė, kurioje susitinka aukštojo mokslo atstovai, buriasi esami ir būsimieji studentai. Mugė vyks 2019 sausio 17 dieną. Parodoje dalyvaus ir Šiaulių valstybinė kolegija!

Renginyje aukštesniųjų klasių moksleiviai, mokytojai ir visi, kurie domisi aukštuoju mokslu, susipažins su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka.

Lietuvoje tevykstant valstybinių universitetų tinklo optimizavimo procesui, šiandieninis abituriento pasirinkimas privalo būti atsakingas ir apgalvotas. Todėl „Aukštųjų mokyklų mugės“ užduotis – ne tik padėti išsirinkti studijų programą, bet ir papildomai pateikti informacijos apie planuojamą studijų kokybės gerinimą, teigiamus šiandienos ir rytdienos pokyčius, studijų atitiktį valstybės, visuomenės ir darbo rinkos poreikiams.

Renginyje – nauji dalyviai

Peržengti stojimo į aukštąsias mokyklas kartelę kasmet darosi vis sunkiau, rinktis būsimą profesiją abiturientai privalo itin atsakingai ir tikslingai. Aukštųjų mokyklų atstovai patars ir konsultuos, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms. Prie šalies aukštųjų mokyklų prisijungė ir savo veiklą moksleiviams pristatys profesinio mokymo įstaigos, siūlančios gausų profesinio mokymo pasirinkimą, taip pat laukiamas papildomų ugdymo institucijų dalyvavimas, kurios konsultuos, kaip papildoma veikla gali būti naudinga stojant į aukštąją mokyklą.

Atsivers naujos erdvės

Žalgirio arena atveria naujas galimybes dalyviams pristatyti savo inovacijas, išradimus, pateikti studentų darbų ekspozicijas. Arenos amfiteatre vyks dalyvių prisistatymai, paskaitos ir diskusijos su išskirtinėmis motyvuojančiomis asmenybėmis apie jų patirtį profesijos pasirinkime.

Parodos partneris – Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO).

Įėjimas į renginį nemokamas. 

Išsamią informaciją apie renginį galite rasti ČIA


Atgal